Nädalavahetuse kapinuppude projekt

Tere kõigile!
Käes on reede ja väljas sirab kevadine päike - kes viitsib enam tööd teha! See on paras aeg natuke netis ringi surfata ning uurida mida uut ja põnevat on meie lehel, seda bossile (või alluvatele!) asjalikku töönägu teeseldes ;)
Aeg on algust teha tõsisemate sisustusteemadega. Tänases postituses tutvutame kõigile kodusisustajatele ning DIY fännidele lähemalt oma käepidemete-nuppude seeriat, mis on suurepärane viis natuke igavale köögi-garderoobikappidele või mööbliesemele uus välimus anda. Ehk inpireerivad meie pildikogumik ning paigaldusõpetus Sind nädalavahetusel kodus loomingulise pilguga ümber vaatama, et leida värskendamist vajav tuba või mööbliese. Meie poes tellimuse esitamisel saad projekti läbi viia juba väga varsti, sest kõikidel meie kapinuppudel on vaid kuni nädalane tarne!
Enne kui assume asja kallale, jagame teiega paari uudist, millega me sel nädalal tegelenud oleme:
 • Meie mööblikollektsioonis on nüüd stiilne söögilaua-toolide combo ‘Konrad’, mis on inspireeritud ajatust kesksajandi mööblist. Sinu sääst võrreldes toodete eraldi ostmisel 65eur!
 • Samuti on meie lehel mõned täiesti uued tooted. Esiteks abilaud ‘Bak’, mida on tänu oma kergusele ning käepidemetele ülilihtne vastavalt vajadusele kodus ümber paigutada – kasuta seda riiulina esikus, abilauana diivani kõrval või kasvata sellel esimesed kevadised maitsetaimed! Toode asub mööbli kategoorias, hind 129.95eur.
 • Teiseks uustulijaks on mugav nahkkattega söögitool ‘Forms’, mis on saadaval nii pruunis kui mustas toonis, hind 79eur.   
 • Last but not least – meie tootevalikus on nüüd müügil algusest lõpuni käsitsivalmistatud patjade seeria ‘Porto’ legendaarselt Rootsi tekstiilifirmalt Frösö Handtryck. Uudista neid klassikalises käsitöötehnikas ent kaasaegset interjööri meeles pidades valmistatud patju meie tekstiilide kategoorias.
 
Nüüd aga meie tänase põhiteemani.
Iga sisekujundaja teab, et detailides peitub võlu. On lihtne paigaldada tuppa diivan, laud ning kapp, ent just väiksemad objektid on need, mis aitavad interjöörist luua ühtse terviku. Tänases postituses tutvustame lihtsat ning soodsat viisi kuidas detailide kasutamisel oma kodu täiendada ning kevadeks värskendada.
Kui oled unistanud uues köögist, vannitoast või mööbliesemest, ei ole tarvis ilmtingimata mööda poode käima hakata, sest vastus sinu lootustele võib leiduda just siin. Meil on müügil lahedad kapinupud-käepidemed, mille paigaldamisel paistab isegi aegunuim või igavaim mööbliese nagu trendikaima sisustusbrändi toodang!
 
Kui soovid ette võtta väikese DIY projekti (eng. Do It Yourself – tee ise), et oma kodule värske välimus anda, järgi allolevaid lihtsaid samme. (Kes on eriti seiklushimuline, võib ekstreemseks muutumiseks abiks võtta ka liivapaberi ja värvipintsli!)
 
 1. Vali välja värskenduskuuri vajav mööbliese. Selleks võib olla köök, vannitoamööbel, riidekapp, kummut või isegi ühe sahtliga öökapp!
 2. Vali välja sobivad käepidemed või nupud – meil on lai valik erinevas toonis tooteid, mida saad just vastavalt oma kodu toonidele kombineerida.    
 3. Asume tööle! Kui vahetad juba olemasolevad käepidemed uute vastu, eemalda kõigepealt vanad. Selleks võib vaja minna kruvikeerajat/sõrga (või siis isa/venda/boyfriend’i! :))
 4. Kui mööblil eelnevalt käepidemeid ei olnud, tuleb esmalt puurida paigalduseks auk/augud. (Kui oled vanad käepidemed eemaldanud, võib puuri siiski tarvis minna, et uue käepideme kruvi august läbi mahuks.)
 5. Vali nupu jaoks sobiv asetus ning märgi puurimiskohad mõõdulindi või joonlaua abil, et asetus täpne oleks. Aseta puurimiskohtadele (nii ette kui taha) teip, et pinna kahjustusi vältida. Kohtadele, valmis, puuri!
 6. Eemalda teip, aseta metallist nupp koos käepidemega läbi puuritud augu ning keera teiselt poolt selle külge tagus – samal põhimõttel nagu kõrvarõngas. Keera tagus kinni võimalikult kõvasti, et käepidemed ilusti kohal püsiks.
 7. Imetle oma meistriteost! 
Nii lihtne see ongi! Aseta oma uute kapinuppude lähedusse samades toonides aksessuaarid, et neid veelgi rõhutada.
 
Ideid nuppude kasutamiseks köögis:
 
 
Ideid muu mööbli värskendamiseks:
 
Ilusat kevadist nädalavahetust kõigile, edukat tegutsemist ning järgmise korrani! ;)
 
Karolina
Nordic Design Home kaasasutaja
        
 
 
 
 
 

Vanem postitus Uuem postitus


Jäta kommentaar

Pane tähele! Administraator peab enne postitamist sinu kommentaari peab heaks kiitma.