Esimene postitus: Tere tulemast Nordic Design Home veebipoodi!

Tere sisustushuviline-pesapunuja! Tore, et oled jõudnud meie uhiuude kodusisustuspoodi, kust on nüüdsest võimalik oma kodu jaoks head-paremat soetada!
Nagu ikka esimesel kohtumisel kombeks, soovime meie, poe loojad, ennast kõigepealt natuke tutvustada. Oleme noor ‘kosmopoliitne’ paar, kosmopoliitne selles mõttes, et oleme mõlemad erinevatest riikidest (Eesti neiu ning Inglise noormees), elanud erinevates riikides (sealhulgas trendimekas Londonis), armastame reisimist, muusikat, restoranide külastamist ning kõike muud, mis keha ja meelt toidab. Meie suurim kirg on aga sisekujundus ning disain, mistõttu sündis veebipood, millel praegu oled.
Olles aastaid Londonis elanud-õppinud-töötanud, otsustasime 2016. aasta kevadel veeta suve Eestis renoveerides üht aegunud korterit Pelgulinnas. Projekti käigus tekkis aga probleem: kust osta Eestis trendikat, ent taskukohast sisustust? Olles töö tõttu läbi käinud kõik viimase aja sisustusmessid ning olles kursis hetke sisustustrendidega, pidime tõdema, et kohalikul turul on meile meelepäraste toodete valik limiteeritud. Lahendus probleemile? Hakata neid ise importima!
Nii saigi alguse Nordic Design Home pood, kust on nüüdsest võimalik ka kaasmaalastel (aga ka naabritel) osta eriti vinget mööblit, valgustust, lauanõusid, aksessuaare ja palju muud, mille oleme hoolikalt valinud hetkel Euroopa trendikaimate brändide kollektsioonidest. Mitmeid nendest toodetest kasutasime ka oma hiljuti valminud renoveerimisprojektis, mille kohta on võimalik lähemalt lugeda märtsikuu Diivani numbrist. Lisaks pakume tasuta transporti üle terve Eesti! Selle aasta sees plaanime aga avada ka päris poe Tallinna südalinnas, et saaksite oma lemmiktooted veelgi kiiremini kodu kaunistama viia.   
 
Loodame, et leiate meie lehelt nii mõndagi toredat, mida enda kodusse sobitada. Meie omalt poolt lubame, et töötame jätkuvalt selle kallal, et pakkuda teile parimat valikut Eesti turul ning usaldusväärset ja veelgi kiiremat kullerteenust. Samuti hakkame siin blogis jagama trendiuudiseid, tutvustama uusi kollektsioone ning jagama mitmesuguseid nippe kuidas oma kodu veelgi mõnusamaks muuta! Seni hoia aga pilk peal meie Facebook’i lehel ning instagrami kontol, kust igapäevaselt inspiratsiooni ammutada.  
 
Peatse kohtumiseni ning head uudistamist meie veebipoes! :)
K&J

Uuem postitus


Jäta kommentaar

Pane tähele! Administraator peab enne postitamist sinu kommentaari peab heaks kiitma.