Ostukäru 0

MEIST

Nordic Design Home sai alguse 2017. aasta kevadel. Veebipoena alustanud sisustuspood pälvis koheselt suurt huvi ning juba suvel avasime pop-up poe. Sügiseks oli plaan kindel - kolisime ümber püsivale pinnale Kalamajas aadressil Kopli 6, kus lisaks sisustusele sai oma koha ka kohvibaar. Kaks-ühes elustiilipood leidis kiirelt fänne nii kohalike elanike kui ka kaugemate külastajate seas.

Ettevõtte kiire kasvuga muutus meie brändide kollektsioon ning varasem trendikam valik asendus ajatuma disainiklassikaga. Senine pind jäi väikeseks ja samuti oli aeg Kalamaja naabruskonnast südalinna melusse kolida. Saatuse tahtel vabanes ideaalne pind juba aastate vältel imetletud Saarineni Majas, kuhu seadsime end sisse 2020. aasta kevadel.

Hoone teisel korrusel asuvas, tervelt 8-toalises korteri stiilis ruumides on tänaseks linna unikaalseim sisustuspood. Üle kahesaja ruutmeetrisel pinnal on laias valikus kaasaegset Skandinaavia mööblit, valgusteid, aksessuaare ning hulgaliselt inspireerivaid ideid nii kodu kui avaliku ruumi sisustamiseks.

 

 

Meenutusi Kopli tänava aegadest:

Foto: Krõõt Tarkmeel 

 

 

English