Meist

 
 
Oleme noor disainihuviline paar – kuus aastat Londonis elanud ja sisekujundust õppinud Eesti neiu ning ning üle kümne aasta Londonis kinnisvara alal töötanud inglise noormees. Muu seas seob meid ühine kirg sisekujunduse, arhitektuuri, disaini ning lisaks kõige vastu, mis seostub kinnisvara ja kinnisvaraarendusega.    
Otsustasime 2016. aasta kevadel, et veedame suve Eestis renoveerides investeerimisprojektina ühte aegunud korterit Pelgulinnas. Töö käigus tekkis tõsine probleem – kust osta stiilset, ent taskukohast sisustust? Olles oma eriala tõttu aktiivsed külastajad kõiksugustel disainimessidel ning veelgi enam, olles elanud Londonis, kus maailma vallutavad trendid tihtilugu sünnivad, pidime nentima tõsiasja, et Eesti turul on meile meelepäraste toodete valik piiratud. Nii käisime lõpuks kaupa otsimas Helsingis ja Stockholmis, tellisime kulleriga kaugematest Euroopa riikidest ning tõime mitmed tooted lausa suure pagasina Londonist lennates.
Taoline ostlemine oli aeganõudev, kuid eelkõige põhjalikke teadmisi eeldav tegevus. Mida teevad kohalikud, kes ei ole tuttavad hetkel Euroopa juhtivamate mööbli- valgustite ja aksessuaaride tootjatega ning hetke kodusisustustrendidega? Nii lõimegi veebipoe Nordic Design Home, milles on hoolikalt valitud mööbel, valgustid, aksessuaarid, lauanõud ning muud kodusisustustooted, mis sobiks ühte põhjamaisesse Eesti kodusse sama hästi kui Londoni juhtiva sisustusajakirja esikaanele. Mitmed tooted on just need, mis ka meie hiljutisel projektil head kasutust leidsid ning juba palju kiidusõnu kogunud on. Veel selle aasta sees on meil plaanis avada ka päris pood Tallinna südalinnas, et meie kliendid oma lemmiktooted poeletilt otse kodu kaunistama viia saaks.
Hoia meie tegevustel silma peal liitudes uudiskirjaga või jälgides meid Facebookis või instagramis @nordicdesignhome.
Loodame, et naudite meie kodulehte ning leiate meie tootevaliku seast mõndagi oma kodu heaks!
Karolina ja Jordan

Meie vastvalminud renoveerimisprojekt koos mitmete veebipoes saadaval olevate toodetega leidis kajastust ka eesti juhtivaima sisustusajakirja Diivan märtsikuises numbris!

Fotod: Terje Ugandi