Ostukäru 0

Makseviisid

Meie kodulehe maksepartneriks on kiire ja usaldusväärne Paymill teenusepakkuja. Erinevalt enamustest sarnastest teenusepakkujatest ei nõua Paymill Sinult konto loomist, seega makse toimub kiirelt ja lihtsalt vaid maksekaardi andmete ning kliendi info sisestamise teel.

 

Paymill pogramm juhendab Sind läbi makseprotsessi. Kui Sul peaks aga maksmisel tõrkeid tekkima, on soovitud kauba eest võimalik tasuta ka teistel viisidel:

  • Pangaülekande teel: võta meiega ühendust Sulle sobival viisil ning nimeta oma soovitud tooted. Saadame Sulle meilile arve, mille alusel saad makse mugavalt otse oma pangast teha.
  • Pangaülekandega saad makse sooritada ka meiega ühendust võtmata: alusta makset kodulehel, peale aadressi ja transpordimeetodi kinnitamist jõuad makseviisideni. Nendest vali Bank Deposit (pangaülekanne) ning vajuta ‘COMPLETE ORDER’. See kinnitab Sinu tehingu tellimuse numbriga. Ostu lõpetamiseks mine oma panka ning teosta ülekanne vastavas summas meie LHV kontole, kindlasti märgi ülekande selgituseks tellimuse number. Ülekande saabumisel saadame Sulle tellimuse kinnituse.
Makse saaja:
NDH Grupp OÜ

WISE arveldusarve nr:

BE28 9671 8166 7020

  

  • Liisi järelmaks: jaota oma kulutus mitme kuu peale – loe lähemalt siin.
  • Tule meie esinduspoodi aadressil Pärnu mnt.10 ning soorita makse poes kas sularahas või pangakaardiga. Meie poes on uudistamiseks lai valik kaupa - ehk on ka Sinu soovitud toode kohapeal ning saad selle soovi korral otse poest kaasa osta.
  • PayPal konto olemasolul saad makse oma omale teada-tuntud viisil teostada.

 

KLIENDITUGI:

hello@nordicdesignhome.ee

+372 5117313

E-poe Live Chat

Facebook: /nordicdesignhome

English