Makseviisid

Meie kodulehe maksepartneriks on kiire ja usaldusväärne 2Checkout teenusepakkuja. Erinevalt enamustest sarnastest teenusepakkujatest, ei nõua 2Checkout Sinult konto loomist, seega makse toimub kiirelt ja lihtsalt vaid maksekaardi andmete sisestamise teel.

 

Meie programm juhendab Sind läbi makseprotsessi. Kui aga peaks tekkima tõrkeid, saad oma soovitud kauba eest tasuta ka teistel viisidel:

 

  1. Pangaülekande teel: võta meiega ühendust Sulle sobival viisil ning nimeta oma soovitud tooted. Saadame Sulle meilile arve, mille alusel saad makse mugavalt otse oma pangast teha. 
  1. Pangaülekandega saad makse sooritada ka meiega ühendust võtmata: alusta makset kodulehel, peale aadressi ja transpordimeetodi kinnitamist jõuad makseviisideni. Nendest vali Bank Deposit (pangaülekanne) ning vajuta ‘COMPLETE ORDER’. See kinnitab Sinu tehingu tellimuse numbriga. Ostu lõpetamiseks mine oma panka ning teosta ülekanne vastavas summas meie LHV või Swedbank’i kontole, KINDLASTI märgi ülekande selgituseks tellimuse number. Ülekande saabumisel saadame Sulle tellimuse kinnituse. 
  1. Tule meie poodi Balti Jaama Turu teisel korrusel ning soorita makse siin kas sularahas või pangakaardiga. Meie poes on uudistamiseks lai valik kaupa - ehk on ka Sinu soovitud toode kohapeal ning saad selle soovi korral otse poest kaasa osta. 
  1. PayPal konto olemasolul saad makse oma omale teada-tuntud viisil teostada.  

  

KONTAKT:

info@nordicdesignhome.ee

+372 5646 7779

Kodulehe Live Chat

Facebook: /nordicdesignhome