Tööpakkumised

TÖÖPAKKUMISED

ME OTSIME SIND!

Otsime alati asjalikke ja andekaid inimesi, kes võiks meie kiirelt kasvava ettevõttega ühineda.

Kui Sul on kirg sisekujuduse või kohvimaailma vastu ja usud, et lisaksid meie tiimi väärtust, siis soovime Sinust kuulda! Kui Sa ei leia allpool enda oskustele vastavat rolli kuid leiad, et saaksid vaatamata sellele meie ärile kaasa aidata, võta julgelt ühendust. Kaasaegse ettevõttena oleme avatud andekate inimestega kohtumisele ning võime luua just Sinu oskustele vastava positsiooni.

Kui leiad aga, et mõni allpool nimetatud tööpakkumistest on just Sulle, siis saada oma CV koos lühikirjeldusega meilile info@nordicdesignhome.ee pealkirjaga 'STAFF'.

Täitmist nõudvad positsioonid -

MÜÜGIASSISTENT

Otsime enda Kalamaja esinduspoodi müügiassistenti. Ideaalsel kandidaadil oleks eelnev kogemus sisekujunduse või kaubanduse alal ent see ametikoht sobiks hästi ka sisekujunduse erialast karjääri alustavale noorele.

Sinu töökohaks oleks meie Kalamaja esinduspood, kus tegeleksid klientide abistamisega ja igapäevase füüsilise poe kui ka e-poe haldamisega.

Peamised tööülesanded:

  • Klientide abistamine ja eelkõige nõustamine õige toote leidmisel
  • Müügitehingute teostamine
  • Klientide päringutele vastamine poes ja meili teel
  • Pakkumiste ja arvete koostamine
  • Tellimuste haldamine, sh transport ja tarnijatega suhtlemine
  • Poe korrashoid, kauba väljapanek
  • E-poe platvormi haldamine ja uuendamine

Nõudmised kandidaadile:

  • Enesekindel, avatud ning suurepärane suhtleja
  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus, sh grammatika
  • Väga hoolas ja organiseeritud
  • Trenditeadlik, eriti disaini valdkonnas
  • Huvi sisekujunduse vastu
  • Eelnev kogemus sisekujunduse või kaubanduse alal on eeliseks

Töö eelised:

  • Väga hea töötasu
  • Paindlik graafik
  • Karjäärivõimalused kiirelt areneves ettevõttes
  • Peresoodustused
  • Suures osas inglisekeelne töökeskkond
  • Töökoht trendikas Kalamajas

Saadaval nii täis- kui osalise koormusega positsioonid. Tööle asumine esimesel võimalusel, õige kandidaadi puhul kokkuleppel.

Kandideerimiseks saada oma CV koos lühikirjeldusega meilile info@nordicdesignhome.ee pealkirjaga 'STAFF'.